OCT 29

Spokojne noce w Poznaniu
Opublikowany przez: | Tagi: noclegi, hotele, poznań | Data: 2011-04-24

Poznań jest czwartym centrum rolniczym Zachodniej Polski i trzecim co do ilości mieszkańców miastem.

To także ośrodek o tragicznej historii, niestety ciężko doświadczone tak przez pierwszą wojnę światową jak i czasy komunistyczne i stacjonowanie jednostek okupacyjnej armii sowieckiej.

Do bezdyskusyjnych atutów Hotel Włoski należą: dostęp do internetu w systemie Wi-Fi na obszarze całego hotelu, najświeższe i najpiękniejsze kwiaty z najlepszej kwiaciarni w Poznaniu, restauracja Poznań z gustownym menu, miejsca do zabaw dla najmłodszych, przystosowanie hotelu do poruszania się w nim osób niepełnosprawnych a także do dyspozycji gości hotelowych najlepsze taksówki w Poznaniu.

Hotel Poznań to niepowtarzalny hotel w Poznaniu. Ten hotel zastąpi wam dom. Unikatowa aura naszego hotel Poznań w świetny sposób wpasowuje się w atmosferę odpoczynku, relaksu i prywatności oraz odprężenia. Znakomitym dopełnieniem tej atmosfery będą serwowane przez naszego kucharza wykwintne potrawy. Nasza restauracja Poznań zmierzy się z nawet najbardziej wymagającymi gośćmi w Poznaniu.

Na hotele w Poznaniu istnieje gigantyczne rynkowe zapotrzebowanie. Stale zwiększająca się ilość biznesmenów i turystów wraz ze zwiększającą się ilością inwestycji w Poznaniu idą w parze z rozwojem branży turystycznej. To dowód na to, iż hotele Poznań są niezbędne.

Restauracja Hotel Poznań staje do boju w szrankach o tytuł najlepszej restauracji w Poznaniu. Poza daniami dla gości hotelowych nasza restauracja Poznań obsługuje zamówienia i zlecenia na obsługę spotkań rodzinnych albo catering Poznań.

Hotel Włoski - hotel Poznań
Dolna Wilda 8
61-552 Poznań
tel. +48 61 833 52 62
fax: +48 61 833 52 61
e-mail: info@hotelwloski.pl
http://www.hotelwloski.pl

Zobacz to na zdjęciach:

noclegi

hotele

poznań

Twój komentarz